Akıllı Buz Çözme

 

Akıllı Buz Çözme

Avrupa ikliminde çalışmak üzere tasarlanmış bir nem alıcı, en uygun performansı sağlamak için özel bir buz çözme sistemine ihtiyaç duyar.


 

Diğer nem alıcı markalar verimsiz buz çözme sistemlerine sahiptirler

 

Ebac nem alıcıları bu buz çözme işlemini diğer nem alıcılardan daha verimli bir şekilde yönetir.

 

 

Ebac'ın patentli Akıllı Buz Çözme sistemi, AVrupa iklimi için en iyi çözümdür.  

 

Avrupa koşullarındaki yoğunlaşma ve nemlilik problemlerini çözmek için tasarlanmış bir nem alıcı genellikle donma noktasının altında çalışacaktır. Bu, alınan suyun donduğu anlamına gelir - bu da sürecin tamamen normal bir parçasıdır.

  Bir süre sonra rutubet gidericisinde buz birikir.Bu buz, nem alma oranını düşürür ve nem alma cihazının etkin çalışmaya devam etmesini engeller.Bu yüzden buzun çıkarılması gerekir.  
   

Buz oluşum hızı sıcaklık ve bağıl neme bağlıdır. Oluşma oranı %50'ye kadar değişebilir. Daha yüksek buz birikmesi durumunda, buz çözme işlemi başlamadan önce nem gidericinin kısa bir süre çalışacağı anlamına gelir. Nem alma cihazındaki buzun tamamen eritilmesi için gereken süre de nem alma cihazının etrafındaki hava sıcaklığına bağlı olarak değişir.

 

 

Patentli Akıllı Buz Çözme

 
  Ebac'ın patentli Akıllı Buz Çözme sistemi, nem alma cihaz performansının buz birikiminden dolayı ne zaman düştüğünü tanımlar ve ardından verimlilik düşmeden buz çözme sürecini başlatır. Bu, fazla nemin azaltılmasında daha az "kesinti" yaşanmasını sağlar. Akıllı Buz Çözme ayrıca buz çözmenin de ne zaman tamamlandığını belirler ve bu işlemi durdurur ve nem gidericinin daha kısa bir "kesinti" yaşatmasını sağlar.  

 

Ebac Sistemleri Neden En iyisi?

 
 

 

 

Ebac nem alma cihazlarının diğer nem gidericilerden daha az eritme döngüsü vardır ve buz çözme süresi kısadır, böylece Ebac nem alma cihazlarını daha verimli hale getirir ve yoğunlaşma problemlerini daha çabuk çözebilir.

 

  Çözülme süresi maksimuma ayarlanır, bu da çoğu buz çözme döngüsünün gerekli olandan daha uzun olduğu anlamına gelir.  
  Diğer buz çözme sistemleri, belirli bir süre sonra çalışacak şekilde tasarlanır ve buz çözme süresi de önceden belirlenir. Önceden ayarlanmış süreler, nem alma sistemini buzla doldurmak için gereken minimum süre anlamına gelir. Gerekli olandan daha kısa bir sürede sahip olunması, toplam verimliliği etkileyen, ihtiyaç duyulandan daha fazla buz çözümü olduğu anlamına gelir.    

Ebac'ın Akıllı Buz Çözme sistemi, nem gidericinizin her zaman en uygun düzeye getirilmesini sağlar.

   
         

Daha fazla öğrenmek mi istiyorsun?

 

Avrupa İklimine Uygun

    Yoğunlaşma Çözüm Garantisi    

Özel Çamaşır Kurutma Ayarı

 


Copyright © 2017
Nil Yaşam LTD. / Nem Alma Cihazı