En Düşük Maliyetli Nem Alma Cihazları

Maliyeti En Düşük Nem Alma Cihazları

Yılda 200 TL ila 500 TL arasında tasarruf sağlayabilirsiniz.Bir nem alma cihazının kontrolü, çalışma etkisi için önemli bir parçadır.Ebac'ın patentli Smart Control teknolojisi, cihazın uygun zamanlarda çalışmasını sağlar.Cihaz, yaptığı işlemi en iyi şekilde yerine getirirken, aynı zamanda maliyet olarak da tasarruf sağlıyor.
 

Enerji kontrolü ve verimlilik, nem alma cihazı satın alırken karar verme aşamasında önemli bir etkendir. Bir nem alma cihazının verimliliği ve enerji kontrolü sorunları çözmede en büyük rolü oynar.

 

Nemi ve rutubeti gidermek, cihazın bulunduğu konumdaki sıcaklığa bağlıdır.

 
 

Nem alma cihazınızı kontrol etmek için Ebac'ın patentli "Smart Control" özellğini kullanabilirsiniz.

 

Patentli "Smart Control" TeknolojisiEbac, nem alma cihazları için "Smart Control" adlı tam otomatik bir sistem geliştirmiştir.


Smart Control, evinizde olup bitenlere ve dışarıdaki hava koşullarına bağlı olarak gün içerisinde otomatik olarak sıcaklık değişikliğini ölçer. Bu koşullara bağlı olarak cihazı açar veya kapatır.

Diğer nem alıcılar, sabit RH ayarlı sıcaklık kullanır.Gün boyunca nem kontrolünü
sıfırlamak mümkün olmadığı sürece - büyük miktarlarda enerji harcamış olacaksınız..

 

 

Nemlendirme cihazı, emilecek çok fazla nem olmasa bile, rutubetten ayıracak bir rutubete erişmek için nem çekiciyi çalıştıracaktır.

 

 

Ebac'ın testlerine göre, 'aşırı çalışmanın' Ebac Akıllı Kontrol nem gidericisine kıyasla ek çalıştırma maliyetlerinde yıllık 200 TL ila 500 TL arasında olacağını gösteriyor.

Ebac Akıllı Kontrol, nem alma cihazınızı kontrol etmenin teknolojik açıdan en gelişmiş yoludur; bu sayede tasarruf edersiniz ve yoğunlaşma problemleriniz çözersiniz.


Daha fazla öğrenmek mi istiyorsun?


Yoğuşma Probleminizi Daha Hızlı Çözer


Kullanımı Kolay Nem Alma Cihazı


Copyright © 2017
Nil Yaşam LTD. / Nem Alma Cihazı