Kullanımı Kolay Nem Alma Cihazları

 

Kullanımı Kolay Nem Alma Cihazları

   
  Akıllı Kontrollü bir nem alıcı, nem ve yoğunlaşma sorunlarınızı mümkün olduğunca çabuk ve etkili bir şekilde çözmeye yardımcı olur.
   

Nem kontrollü nem alıcılar, etkili ve verimli çalıştıklarından emin olmak için gün boyunca, her gün 7 veya 8 değişikliğe ihtiyaç duyarlar.

Nem alıcı sahiplerinin bunu yapacak zaman ya da eğilimleri yoktur. Sonuç olarak, nem alıcı çok fazla çalışır ya da çok az çalışır.

Akıllı Kontrol nem alma cihazının müdahaleniz olmadan verimli bir şekilde çalıştığını bilmek size huzur verir.
   

Nem alma cihazlarının kontrol sistemleri çok önemlidir. Bir nem alıcı uygun şekilde kontrol edilmezse, rutubet ve yoğunlaşma problemini çözmez ya da yılda £ 50 ila £ 150 daha fazla elektrik kullanır.

 

Ebac'ın Akıllı kumandası, yeni bir otomatik kontrol yöntemidir. Bu nedenle endişe etmenize gerek yok.

 

Akıllı Kontrol Nasıl Çalışır?

Akıllı Kontrol, her saat 24 saat sıcaklık ve Bağıl Nem okumalarını alır ve hafızasına depolar. Ardından mevcut durumu kontrol eder ve aşırı nem olduğunda açılır veya kapanır. Bu, nem alma cihazının optimum performansını sağlar - işletme maliyetlerini en aza indirir. Nem ve yoğunlaşma sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar..
Akıllı Kontrol nem cihazı ile aynı performansı elde etmek için, sahibinin günde 7 veya 8 kez nem giderici ayarlarını yeniden değerlendirmesi, kaydetmesi ve değiştirmesi gerektirecektir.
Çoğu insan için, kış döneminde uygulanması pratik değildir.


Akıllı Kontrol, rutubet ve yoğunlaşma sorunlarınızı mümkün olduğunca çabuk ve etkili bir şekilde çözmeye yardımcı olur.  

Daha fazla öğrenmek mi istiyorsun?

Düşük Çalışma Maliyeti

Yoğunlaşma Probleminizi Daha Hızlı ÇözerCopyright © 2017
Nil Yaşam LTD. / Nem Alma Cihazı