Yoğunlaşma Problemini Kaldıran Nem Alma Cihazları

Yoğunlaşma probleminizi daha hızlı çözer


Akıllı Kontrol, rutubet gidericinin gerektiğinde çalışmasını sağlar; yoğunlaşmayı önler. Ebac nem alıcıları, nem ve yoğunlaşma problemlerini daha çabuk çözmeyi garanti eder.

Diğer nem alma cihazları 'çok erken kapanır', nem ve yoğunlaşma sorunlarınızı yeterince çabucak çözemez.

Diğer nem alıcılar belirli bir Bağıl Nem (RH) seviyesine ulaştıklarında 'kapanır'.


 
 

İdeal RH düzeyi, dış sıcaklık temelinde gün boyunca değişir.   Ebac'ın Akıllı Kontrol teknolojisi, kısa süreli RH seviyelerine bakılmaksızın fazla nemin alınmasını sağlamak için nem alıcı deri donanımlarını sürekli olarak izler ve değiştirir.   Ebac'ın Akıllı Kontrollü nem alma cihazlarının nem ve yoğunlaşma sorunlarınızı diğer herhangi bir markadan daha hızlı çözeceğini veya paranızın geri verileceğini garanti ederiz.

Nem ve yoğunlaşma probleminiz olduğunda, hızlı bir çözüme ihtiyacınız var. Nem ve yoğuşma mülkünüze zarar verir ve sağlığınızı etkiler; bu nedenle çabucak baş etmek zorunludur.

 

 

Nem ve yoğunlaşmanın giderilmesini sağlamak için; Nem gidericinizin uygun zamanlarda çalıştırılması gerekir. Standart nem kontrollü nem alma cihazları için bu neredeyse imkansızdır.

  Bağıl Nem (RH), nem gidericilerinin açılıp kapanmasını belirlemek için ölçtüğü temel faktördür.
  Diğer nem alma cihazları, doğru zamanda açılma konusunda iyi değildir.

 

Ebac'ın patentli Akıllı Kontrolü, basit bir nem testi gibi çalışmaz.Akıllı Kontrol gün boyunca okumalar alır ve bunu 7 günlük süre boyunca saklar. Sonra, RH'nin zirveler seviyesinin ne zaman oluşacağını belirler ve nem gidericisini açar.

 

Akıllı Kontrol, nem ve yoğuşmayı diğer nem alıcılardan daha hızlı kanıtladı ve Ebac Yoğunlaşma Çözüm Garantisi taşıyor.


Standart nem sensörleri daha yüksek bir RH tespit ettiğinde nem alma cihazını çalıştırırlar. Ancak bununla ilgili büyük bir sorun var.

   
    Nem alma cihazı yakınında bulunan nemi de kaydeder, böylece nem alma alanındaki RH kabul edilebilir, ama soğuk bir pencere veya duvarın yakınında tehlikeli bir şekilde yüksek seviyelerde RH olabilir.    Nem kontrollü nem alma cihazı açıldığında kapatılabilir. Yani nem ve yoğuşma ile devam eden probleminizi hiçbir zaman çözmez - kapanması gerektiğinde kapanmalıdır.    


Daha fazla öğrenmek mi istiyorsun?

Düşük Çalışma Maliyeti

Kullanımı Kolay Nem Alma CihazlarıCopyright © 2017
Nil Yaşam LTD. / Nem Alma Cihazı