Genel

Nem Alma Cihazını Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nem Alma Cihazını Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

44 yıllık tecrübemizden yararlanın.

Yanlış nem giderici almayın, hatalar pahalı olabilir

Farklı terminoloji, farklı marka ve farklı iddialara sahip çok çeşitli nem alma cihazı bulunmaktadır. Bir nem alma cihazı satın almanın en önemli 4 özelliğini açıklayacağız.

Ebac’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve dünyanın lider nem alma uzmanı John Elliott MBE DL size, Bir nem alıcı satın alırken düşünün diyor.

Nem Alma Ekstraksiyon Oranları

Evlerin çoğunda (2-5 kişilik bir dolulukla), 12 ila 20 litre arasında bir ekstraksiyon derecesine sahip bir nem alıcı yeterli olacaktır. Özellikle büyük bir evde veya daha fazla insanla yaşıyorsanız, 25 litrelik bir nem alma cihazına ihtiyacınız olabilir.

Kontrol Sistemi

Değişen koşullara göre otomatik olarak ayarlanan bir kontrol sistemine sahip bir nem alma cihazı satın alın. Ebac’ın Akıllı Kontrolü, koşulları değiştikçe otomatik olarak ayarlanır. Başka bir çözüm, %1’lik artışlarla ayarlanabilen ve uygun anahtarlama farkına sahip olan manuel bir nem tespiti bulma anlamına gelecektir.

İşletme Maliyetleri

Kompresör nem gidericiler kurutucu nem gidericilerle karşılaştırıldığında çalıştırılacak elektriğin yaklaşık % 50’sine ihtiyaç duyar.

Su Konteyneri

Su haznesini hemen hemen her gün bir nem alıcıda tutuyorsunuz, bu yüzden bir kulp ile tam olarak kapatılmış olduğundan emin olun. Bazı nemden arındırıcılar, suyun dökülmesi kolay açık tanklara sahiptir.

Tüm Ebac su hazneleri bir sap ile birlikte verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir